Abone Ol 

Banyo Tasarımı Nasıl Olmalı

tarafından
95
Banyo Tasarımı Nasıl Olmalı

Bir banyo tasarlamak, çok fazla yatırım, zaman, çaba ve para gerektiren bir süreçtir. Şık bir banyo tasarlamak, gerekli tüm bu malzemeleri daha yüksek bir seviyeye çıkarır. Bütçeyle elde edilebilir mi? Evet, ama cüzdan dostu olması için, para departmanından aldıklarınızın özel bir baharatla, fikirle zamana ve çabaya eklenmesi gerekecek. Birlikte pişirelim.

DIY Yaklaşımı
Katkısız Bir Banyo Şıklığı için Cüzdan Dostu Tasarım İpuçları

Herhangi bir tasarım söz konusu olduğunda en önemli tasarruf, tüm işi kendiniz yaparsanız yapılacaktır. Bu çok karmaşık görünüyorsa ve bunu kendi başınıza yapacak kadar iyi olduğunuzu düşünmüyorsanız, yardıma ihtiyacınız olan alanlarda gelip size yardım etmesi için arkadaşlarınızı arayın ya da bunu yapmak için profesyonelleri işe alın, ancak yardımcı işçi olarak onlar için orada olun. Daha az ödeyecek, yol boyunca öğrenecek ve belki de bir dahaki sefere tüm işi kendiniz yapabileceksiniz.

Katkısız Bir Banyo Şıklığı için Cüzdan Dostu Tasarım İpuçları

Tasarım iyileştirmeleri için en iyi başlangıç noktası yeni bir boya tabakasıdır. Önce duvarlar gelmeli. Bahsettiğimiz bir banyo olduğundan ve bütçe tasarımında, bu, soymak yerine mevcut rengin üzerine boyamak anlamına gelir. Duvar yüzeyleri, yeni boya tabakasının altında görünmeyecek şekilde tüm kir, küf veya nem belirtilerinden kurtularak mükemmel bir şekilde hazırlanmalıdır. Nötr renk seçimi en güvenli seçenektir ve tercih edilirse banyo elemanlarını cilalarken kontrast yapılabilir.

Döşeme
Katkısız Bir Banyo Şıklığı için Cüzdan Dostu Tasarım İpuçları

Kesin olan bir şey var; banyonuzu şık hale getirebilecek bir şey varsa, kiremitlidir. Başlamak için mükemmel durumda olmaları gerekir. Bu nedenle, mevcut seçiminizden memnunsanız, bunları dikkatlice inceleyin ve tüm çatlak veya hasarlı olanları değiştirin veya onarın. Mevcut tasarımınıza zıt olanları ekleyerek ilginç bir desen oluşturmayı düşünün. Sürgülü kapı döşeme, kendiniz yapabileceğiniz başka bir şeydir, acele etmeyin, acele etmeyin ve sonuçtan kesinlikle memnun kalacaksınız.

Musluklar ve Duş Başlıkları
Katkısız Bir Banyo Şıklığı için Cüzdan Dostu Tasarım İpuçları

Hiçbir şey banyoyu yeni musluklar ve duş başlıklarından daha parlak yapmaz. Düzinelerce tasarım mevcut ve şık banyo tasarımınızı vurgulamak için kesinlikle uygun olanları bulabileceksiniz. Ayrıca, bu fırsatı değerlendirin ve cüzdan dostu bir yaklaşıma yepyeni bir boyut kazandırın, mevcut birçok su tasarrufu sağlayan cihazdan birini seçerek, çok saygın bir Monmouth County sıhhi tesisat hizmetinde bize tavsiyede bulunun, çünkü bu şekilde bütçe dostu etkiyi uzatacak ve aynı zamanda çevreye yardımcı olacaksınız zaman.

Dikkatlice yerleştirilmiş aynalar dramatik bir tasarım farkı yaratacaktır. Tüm insan figürünü yansıtan büyük bir alan varsa, onu kullanın. Değilse, birkaç küçük olanlar da banyoya ek bir hacim verecektir. Katkılarını tamamlamak için genel tasarımı tamamlayan ayna çerçevelerini seçin. Abartılı olmalarına gerek yok, onlarca cazip bütçe dostu çözüm mevcut.

Genellikle önemli bir tasarım katkısı yapan küçük şeylerdir. Banyo malzemeleri hiç bu kadar çeşitli ve aynı zamanda uygun fiyatlı olmamıştı. Genel fikri vurguladığınız sürece, harmanlayarak veya zıtlaştırarak hayal gücünüzün ve yaratıcılığınızın vahşileşmesine izin verin. Çamaşır sepetleri, duş perdeleri ve havlu askıları başlamak için mükemmel bir yerdir ve nerede biteceğinizi kim bilebilir.

İyi fikirler, onları şekillendirmeye harcanan zaman ve uygulamadaki kişisel çaba, sonuç olarak klasik ve şık ve aynı zamanda cüzdan dostu bir banyo tasarımını garanti eder. Onlara tam olarak dikkat edin ve yol boyunca eğlenmeyi unutmayın.