GENELPara Kazanma

İnternetten Para Kazanma | Brave Tarayıcı İle Para Kazanma

Brave Tarayıcı İle İnternetten Para Kazanma

İnternetten Para Kazanma için bir çok yol ve yöntem bulunmaktadır. Bu yazımız da Brave tarayıcı ile nasıl para kazanabileceğimizden bahsedeceğiz.

Brave Tarayıcı Nedir?

Brave tarayıcı kullanıcılar tarafından sevilmeye başlanan yeni nesil bir internet tarayıcısıdır. İnternette devrim olarak geçmektedir.  Brave tarayıcı hızlı olması, açık kaynak kodlu olması, kötü amaçlı reklamları ve veri yakalama programlarını engellemesi ile ön plana çıkmaktadır. Kullanıcı için gereksiz bilgilerin engellenmesi, web sitelerinin Chrome, Safari veya Firefox gibi daha iyi bilinen diğer tarayıcılardan daha hızlı yüklenmesini sağlar.  Brave kullanıcılarını ödüllendirmek için , kullanıcının dikkatini anonim olarak izler (ancak onlar hakkında herhangi bir bilgi toplamaz). Brave browser’ı burayı tıklayarak resmi web sitesinden indirebilirsiniz.

brave tarayıcı ile para kazanma
brave tarayıcı ile para kazanma

 

Brave Tarayıcı İle Para Kazanma

Brave kullanarak Basic Attention Token [BAT] kazanabilirsiniz. Kazandığınız tokenleri ilgili borsalara aktararak nakde dönüştürebilirsiniz. Brave üzerinden iki şekilde token kazanabilirsiniz. Şimdi para kazanma yöntemlerine bakalım.

Kullanıcı Olarak Brave’de Token Kazanmak

Brave ile para kazanma yöntemlerinin ilki olan kullanıcı olarak para kazanmayı detaylandıralım Tarayıcı yükleme işlemi tamamlandıktan sonra brave ödüllerini aktif etmeniz gerekmektedir. Görselde de görüleceği üzere menü>Brave ödülleri kısmına giriş yapmanız gerekmektedir.

İnternetten Para Kazanma
İnternetten Para Kazanma

Bu menüden , ödülleri etkinleştirmek veya devre dışı bırakma , tarayıcının size saat başına gösterebileceği reklam miktarını, otomatik olarak bağış yapan içerik oluşturucularına katkıda bulunmak isteyip istemediğinizi veya belirli bir web sitesine, Twitter veya Youtube hesabına bahşiş vermeyi isteyip istemediğinizi yapılandırabilirsiniz. Brave ödülleri normal reklamlardan farklı olarak genellikle tarayıcının sağ tarafında görünür ve token kazanmak için reklamlara tıklamak zorundasınız.

İçerik Üreticisi Olarak Brave’de Toket Kazanmak

Brave ile bir diğer para kazanma yöntemi ise  üretici olarak para kazanmaktır.  Bunun için sayfanızı brave tarayıcısına eklemeniz gerekmektedir. Bunun için yapmanız gerekenler aşağıda verilmiştir.

1-Basic Attention Token Sayfasına giderek kayıt oluşturmanız gerekmektedir. Yayıncı sayfasından adımları takip ederek yapabilirsiniz.

2-Ardından sayfanızda görünün Uphold hesabınızı oluşturmanız gerekmektedir.

3- Uphold hesabınızı oluşturduktan sonra resimde göreceğiniz üzere web sitesi, Youtube kanalı, Twich yayıncı kanalı yada Twitter hesabınızı ekleyerek toke kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Brave-yayıncı
Brave-yayıncı

Sınırsız Gmail Açarak Para Kazanma Konumuzu Okuyabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu