EV SÜSLEME DEKORASYON

Kapalı Sundurma Modelleri

Kapı önü kapalı sundurma kapalı bir sundurmaya sahip olmak, dış mekan ile evinizin içi arasında güzel bir geçiş yaratma fırsatı verir. Hem doğanın renkleri hem de mevcut ev dekorunuzun renkleri ile iyi uyum sağlamalıdır. Bu alan için renkleri ve mobilyaları dikkatlice seçerek, kendi rahat ve davetkar güneşlenme odanıza sahip olabilirsiniz.

Renkli Sundurma Mobilyaları

Renk en büyük etkiyi yaratacaktır. Kapalı verandalar birkaç pencereye sahiptir, bu nedenle duvar alanı minimumdur. Açık havada doğal olarak bulunan tonları yansıtan duvarlar için nötr bir renk seçmek, bu odanın çevredeki peyzajın bir uzantısı gibi hissetmesini sağlayacaktır. Bronzluk, yeşillik ve bej hepsi güzel çalışıyor.

Atma yastıkları, alan kilimleri veya diğer ev dekor öğeleri gibi aksanları seçerken, duvarlarla uyumlu renkler seçin. Bu, farklı bir gölgede aynı renk veya bir renk tonu ekleyen ücretsiz bir renk olabilir.

Kapalı bir sundurmanın tüm amacı, sert hava koşullarıyla uğraşmadan dış mekanınız gibi hissetmektir. Görüşünüzü engelleyen ağır pencere tedavilerine sahip olmak istemezsiniz. Valances en iyi sonucu verir. Güneşin parlamasına izin verirken perdelerin yumuşaklığını eklerler.

Göz kamaştırıcı güneş ışığından korunmak isteyeceğiniz günün belirli saatlerinde olacağını unutmayın. Pencere tonları ideal çözümdür. Kullanılmadığı zaman, valansın arkasına saklanabilirler. Batan güneş dayanılmaz hale geldiğinde, herhangi bir parlamayı engellemek için aşağı çekilebilirler.

Kapalı bir sundurma için mobilya satın alırken, odanın ne için kullanılacağını düşünmeniz gerekir. Yemeklerin servis edileceği bir alansa, rahat bir his veren güzel bir masa ve sandalyeye ihtiyacınız olacaktır. Bir aile odası gibi davranabilirsiniz. Bu durumda, herkes için bol miktarda oturma isteyeceksiniz. Kanepeler ve koltuklar çok hantal görünebilir, ancak hasır mobilyalar daha hafif bir seçenektir. Bu parçalar yerel mobilya perakendecilerinizde ve Wicker Paradise gibi sitelerden çevrimiçi olarak bulunabilir.

Müthiş bir renk şeması ve uygun mobilya parçaları seçtikten sonra, yıl boyunca kapalı sundurmanızın keyfini çıkarabileceksiniz. Ayrıca, konukları evinize davet ederken dış mekandan doğal bir geçiş görevi görecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button