GENELPara Kazanma

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Bu yazımızda mail okuyarak para kazanma konusunu öğreneceksiniz.

Mail Okuyarak Para Kazanmak

Günümüz şartlarında herkes evine ek gelir getirebilmek amacıyla google üzerinden ek gelir

Para kazanma
Para kazanma

İmkanları hakkında bilgi sahibi olmaya çalışmaktadır. Bu konuda para kazanma kategorimizde bir çok makale yayınlamaktayız. Bu makalaleri okuyarak, uygulayarak ve yöntemleri geliştirerek iyi bir ek kazanç elde edebilirsiniz. Günümüzde en rağbet gören ve kolay kazanç yöntemlerinden birisi olan sınırsız gmail açmak  konumuzu okumanızı tavsiye ediyoruz.

Para kazanma kategorimize bir yazı daha ekleyerek bu yazımızda mail okuyarak para kazanma konusunu ele alacağız. Bunun için ilk olarak mail okumanız karşılığında para veren siteleri bilmeniz gerekmektedir. Her konuda olduğu gibi bu sitelerden üyelik açarak para kazanmadan önce, ilgili siteleri, ödeme yöntemlerini, sitelerin düzenli olarak ödeme yapıp yapmadığını en ince detayına kadar araştırmanız gerekmektedir. Dolandırıcı bir siteye denk gelirseniz ayırdığınız zaman ve yaptığınız işlemleriniz boşa gider ve karşılığında ödeme alamayabilirsiniz.

Bu yazımızda bahsettiğimiz siteler sadece inceleme amaçlıdır. Şartlar ve durumlar değişir ödeme yapılmaz ise sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu nedenle sizlerin de detaylı araştırma yapmanız gerekmektedir.

Mail Okuyarak Para Kazanmak Karlı Mıdır?

mail okuyarak para kazanma
mail okuyarak para kazanma

Mail okuyarak para kazanmak pek karlı bir iş değildir. Çünkü harcadığınız zamana göre kazandığınız ücret oldukça düşüktür. Buna rağmen birçok kişi bu tarz işlerden para kazanmak istemektedir. Mail oku para kazan diyenlerdenseniz sizin için iyi bir para kazanma yöntemi olarak değerlendirilebilir.

İşe girdiklerinde az da olsa birikim yaparım diye düşünen kişilerin çoğu saatlerce maillere bakmaktan sıkılabiliyorlar. Çünkü emeklerinin karşılıklarını tam olarak alamıyorlar. Şimdi mail okuyarak para kazandıran sitelere göz atalım.

Paisalive.com ile Mail Okuyarak Para Kazanmak

Herhangi bir ücret ödemeden hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsanız Paisalive.com e-postalar okuyarak size para kazandırabilecek en iyi platformdur. Google sayfa değeri 4 olan Paisalive.com sitesine üye olduğunuzda günlük olarak sizin kullanıcı hesabınıza ücretli mailler gelecektir. Bu mailleri belirtilen talimatlar çerçevesinde okuduğunuz zaman sistem otomatik olarak hesabınıza paranızı yatırır.

  • Üye olduğunuzda 99 Rs kazanırsınız.
  • 10 kişiye siteyi önerirseniz anında 10 Rs kazanırsınız.
  • Paisalive gelen kutunuza gelen e-postaları okuyarak 0.25 Rs ve 5.00 Rs arası kazanırsınız.
  • Paisalive.com üyelerine ödemeleri 15 günde bir yapar ve ödemeleri çekler aracılığıyla yapar.

Cash4offers.com İle Mail Okuyarak Para Kazanmak

Cash4offers.com bilgisayardan çalışarak para kazanabileceğiniz bir diğer internet sitesidir. Online faaliyetlerinize bağlı olarak sizi çeşitli yollarla ödüllendirir. İnternet sitesinin sürdürülebilirliğinin göstergesi olan Google sayfa değeri üçtür.

Altın üye olduğunuz takdirde en az 72 saat içerisinde ödemelerinizi alırsınız. Yapmanız gereken tek şey e-postaları okumak, anketlere katılmak, teklifleri tamamlamak ve denemek, online oyunlar oynamak, siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmektir. Bütün bunlar sonucunda ödemeler alırsınız. İnternet sitesine katıldığınız için 5 dolar alırsınız. Düşük ödemeler alsanız bile ödemeleriniz hızlı yapılır.

MyPoints İle Mail Okuyarak Para Kazanmak

MyPoints
MyPoints

E-posta okuyarak para kazandıran sitelerden biri de MyPoints sitesidir. MyPoints, yeni kullanıcılara 10 USD bonus verir. Bonus bakiyeyi direkt olarak çekmenize izin vermez. Ama size verilen görevleri yerine getirdikçe hesabınızda bakiye birikmeye başlar. Site üzerinde kazandığınız bakiyeleri nakit olarak çekebilir ya da 70’den fazla anlaşmalı satıcıdan ürün tedarik ederek kullanabilirsiniz.

MyPoints hizmetini kullanmak için 13 yaşının üzerinde olmanız şart. Hesabınızı Amerika Birleşik Devletleri’nde ikamet ediyormuş gibi oluşturmanız da faydanıza olacaktır. Türkiye’de bu tür hizmetler pek desteklenmiyor. Bu sebeple kaydınızı Amerika’da yaşıyormuş gibi yapmanızı tavsiye ederim. Ödemeler PayPal ya da Amazon hediye kartı olarak alınabiliyor. En çok tercih edilen mail okuyarak para kazanma sitelerinden olan bu siteyi mutlaka deneyin.

 Inbox Pays İle Mail Okuyarak Para Kazanmak

Mail okuyarak para kazanma metotlarından biri de Inbox Pays sitesini kullanmaktır. Bu site, e-postaları okuyabileceğiniz ve ödeme alabileceğiniz bir ek gelir elde etme sitesi. Siteye kaydolmak tamamen ücretsiz. Sitedeki görevleri yerine getirmek ise kazanç elde etmek adına çok önemli.

Inbox Pays, günde 3 kereye mahsus e-posta gönderir. Bu e-postalar içerisinde çeşitli görevler yer alır. Bu görevleri yaptığınız için de size bir bakiye yansıtılır. Bakiyeniz 50 dolar olduğunda PayPal hesabınıza aktarılır. Ödemeleri sorunsuz alabilmek için Amerika’da yaşıyor olduğunuzdan emin olun. Ya da Amerika’da yaşıyormuş gibi kayıt olmayı deneyin. Ödemelerin 50 dolar ve katları için yapıldığını da ayrıca bilmenizde fayda var.

Inbox Dollars İle Mail Okuyarak Para Kazanmak

Inbox Dollars
Inbox Dollars

Mail okuyarak para kazanma denince akla gelen ilk sitelerden biri olan Inbox Dollars, kullanıcılarına 80 milyon doların üzerinde ödeme yapmış aktif bir sistem. Diğer servislerde olduğu gibi bu serviste de ödeme almak için belli başlı ülkelerde ikamet etmek gerekiyor. Ancak endişe etmeye gerek yok. Amerika Birleşik Devletleri, İrlanda, Fransa, Almanya ya da Hindistan ülkelerinden herhangi birinde ikamet ediyor gibi kayıt olursanız bu sorun ortadan kalkıyor.

Siteye üye olmak ve para kazanmak için 13 yaşından büyük olmak gereklidir. Minimum ödeme tutarı ise 10 dolar olarak biliniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu