Abone Ol 

Pencere Değiştirme İpuçları

tarafından
37
Pencere Değiştirme İpuçları

Pencere değiştirme ipuçları yeni pencereler satın almak ve bunları kurmak. Eski etkisiz olanları değiştirmek kolay bir iş değildir, ancak bunu yapmak için doğru insanları işe alırsanız, hayatınızın geri kalanında fayda elde etmek için yalnızca bir kez yapmanız gereken bir iştir. Hayatınızın geri kalanında aynı evde yaşamayı planlamıyor olsanız bile, evinizi satmaya karar verdiğinizde yüksek kaliteli pencerelere ve kurulumlara yatırım yaptığınıza sevineceksiniz. Uygun şekilde monte edilmiş kaliteli pencereler, potansiyel bir alıcının arayacağı ilk şeylerden biridir. Bu işi ilk kez doğru yapmak, evinizin kaldırım değerini anında artırır.

Pencere endüstrisi son 10-15 yılda büyük ölçüde değişti. Bu nedenle şansınız, pencereleriniz bundan daha eskiyse, bir yükseltmeden yararlanabilirsiniz. İlerlemelerin çoğu, hem çevre hem de bu hususların sizin için sağladığı tasarruflar açısından enerji verimliliği ile ilgilidir. Tüketici, enerji tasarrufu konusunda kararlı olan herhangi bir şirket, kaliteli üreticilerin Energy Star sertifikalı ürünlerini taşıyacaktır. Bu atama, kurulan tüm ev geliştirme ürünlerinin, Ontario sakinlerinin her yıl yaşadığı soğuk kışları göz önünde bulundurarak önemli bir husus olan enerji performansı için titiz teknik şartnameleri karşıladığı anlamına gelir.

Enerview gibi özel etiketli pencereler, yüksek bir fiyat için olağanüstü özellikler sunar. İşi bilen ve gelişmelere ayak uyduran yükleniciler ve montajcılar ürünlerini taşıyacaktır. Ener-view, böceklerin evinize girmesini önleyen benzersiz Sinek Labirent özelliğine sahiptir.

Ayrıca, her pencere astarlanmış söveler ve vinil gövde kaplaması ile birlikte gelir. Böylece bir daha asla boyamak zorunda kalmazsınız. Kanada’daki C veya D Bölgesi için Energy Star sertifikalı pencereler, daha mükemmel yalıtım dereceleri için köpük dolgulu çerçeveler ve kanatlar için seçeneklere sahiptir. Pencerelerinizi sizin için temiz tutan güneş enerjisiyle çalışan bir mekanizma olan “neat glass” gibi daha modern gelişmeler de mevcut ve güncel pencere montajcıları tarafından sağlanıyor.

Deneyimli tüketicilerin yedek pencereleri satın alırken ve kurarken aramaları gereken diğer şeyler. Orijinal kurulumda ömür boyu işçilik garantisinin yanı sıra ömür boyu cam kırılması için malzeme ve işçilik garantisidir — bu, büyük kutu mağazalarının sunduğundan daha fazlasıdır.

İhtiyacınız olan tüm bilgiler için George Kent bloguna göz atın. Kaliteli kurulum da çok önemlidir. Harika bir ev geliştirme şirketi ararken, Window Wise sertifikalı ve Kanadalı şirketlerin yüzde ikisinden daha azının sahip olduğu bir ayrım olan GAF Master Elite programının bir parçası olan montajcıları arayın.

Ayrıca, birlikte çalıştığınız yüklenicinin uygun WSIB ve genel sorumluluk sigortası sertifikalarına sahip olup olmadığını kontrol etmek isteyeceksiniz. Bu güvenceler sadece işçileri değil, aynı zamanda ev sahiplerini de kurulum sırasında bir şeylerin yanlış gitmesi gerektiği nadir durumlarda korur.