GENELPara Kazanma

Sınırsız Gmail Hesabı Açmak 2022

Sınırsız Gmail Hesabı Açmak

Sınırsız Gmail Hesabı açılabilir mi? Telefon Onaysız Gmail Nasıl Açılır? Gmail Açmak.

Kullandığımız bir çok uygulama ve web sitelerine giriş için gmail hesabına ihtiyaç duyarız. Hele ki ücretli fakat deneme sürümü veren uygulamaları kullanmak için sürekli yeni mail hesaplarına ihtiyaç duyarız. Bunun sebebi sürekli yeni mailler ile kaydolarak deneme sürümünün kullanılmasıdır. Bunun içinde çok fazla gmail adresine ihtiyaç duymaktayız. Peki sınırsız gmail hesabı nasıl açılır?

Sınırsız gmail açmak için bir kaç yöntem mevcuttur. Anlikfiyatlar ekibi olarak tek tek bu yöntemleri ele alalım.

sınırsız gmail
sınırsız gmail

1. Yöntem: Mobil Uygulama İle Gmail Açmak

Telefonunuz üzerinden sınırsız gmail adresi üretebilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olmayan, kullanmadığınız bir android akıllı telefona ihtiyacınız vardır.

1- Telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayınız.
2- Telefonunuzda yeniden kurulumu başlatmalısınız.
3-Telefon marka ve modelinize göre kuruluma devam ediniz.
4- Telefonunuzu internete bağladıktan sonra sizden  mail adresinizi eklemenizi isteyecektir.
5- Mail adresi oluştur adımını takip ederek telefon numarası girmeden telefon onaysız mail adresi oluşturabilirsiniz.
6- Mail adresinizi kaydettikten sonra tekrar telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürerek ve internetinizi kapatıp açarak adımları tekrar edebilirsiniz.
7-Hesap açabilmeniz için kurtarma maili girmeniz gerekmektedir. Aktif bir mail olmasına gerek yoktur. örnek verecek olursa deneme1@gmail.com mail hesabı oluşturuyorsanız kurtarma mailini unutmamak için deneme1@mynet.com olarak girebilirsiniz. Bu durum kurtarma mailinizi kolaylıkla hatırlamanıza yardımcı olacaktır.

2. Yöntem: Android Emülatör Kullanmak

Sınırsız gmail oluşturabilmenin bir yolu ise android emülatör kullanmaktadır. Birinci adımda bahsedilen yöntem için kenarda duran atıl bir android telefonunuz yok ise bilgisayarınıza herhangi bir android emülatör kurarak telefon onaysız gmail adresi açabilirsiniz.

1- Bilgisayarına uygun bir emülatör indirin. Bknz
2- Emülatöre android kurulumu yaparak gmail uygulamasını indirin.
3- Uygulama üzerinden telefon onaysız sınırsız gmail hesabı oluşturabilirsiniz.
4-Her oluşturulan gmail hesabından sonra emülatörü sıfırlayın yeni kurulum yapın.
5-Her kurulumdan sonra modeninizi kapatıp açarak ip adresinizi değiştirmeniz gerekmektedir.
6-Hesap açabilmeniz için kurtarma maili girmeniz gerekmektedir. Aktif bir mail olmasına gerek yoktur. örnek verecek olursa deneme1@gmail.com mail hesabı oluşturuyorsanız kurtarma mailini unutmamak için deneme1@mynet.com olarak girebilirsiniz. Bu durum kurtarma mailinizi kolaylıkla hatırlamanıza yardımcı olacaktır.

3. Yöntem: Youtube Kullanarak Mail Oluşturmak

Telefon onaysız mail oluşturmanın bir diğer yolu ise youtube kullanmaktır. Yöntemlerin arasında neredeyse en kolay olanıdır. Bu yöntemle oluşturduğunuz gmail hesabınız ile hesabınızdan çıkmadan youtube üzerinden bir kanal oluşturmanız hesabınızın kalitesini arttıracaktır. Şimdi yapmamız gereken adımlara geçelim

1-Tarayıcınızın gizli sekmesi-misafir modu ya da tüm çerezleri temizlenmiş olarak yeni bir sayfa açmanız gerekmektedir.
2-Tarayıcınızdan google üzerinden herhangi bir kelime aratarak youtube üzerinden bir video açalım.
3-Açtığımız video bir süre izleyelim
4-Video izlemenizin ardından beğen-Abone ol düğmelerinden birisine tıklayarak oturum aç butonuna tıklayn.
5- Adımları takip ederek gmail hesabı oluşturabilirsiniz. Göreceksiniz ki telefon numarası isteğe bağlı olarak gelecektir.
6-Bu işlemi her seferinde modeminizi aç kapa yaparak tekrar edebilir ve telefon onaysız sınırsız mail oluşturabilirsiniz.
7-Hesap açabilmeniz için kurtarma maili girmeniz gerekmektedir. Aktif bir mail olmasına gerek yoktur. örnek verecek olursa deneme1@gmail.com mail hesabı oluşturuyorsanız kurtarma mailini unutmamak için deneme1@mynet.com olarak girebilirsiniz. Bu durum kurtarma mailinizi kolaylıkla hatırlamanıza yardımcı olacaktır.

4. Yöntem: Portable Tarayıcı Kullanmak

Portable tarayıcılar, kullandığınız tarayıcıların taşınabilir olmasına olanak sağlamaktadırlar. Bu sebep ile bilgisayarınıza bir çok portable tarayıcı kurarak çoğaltabilirsiniz. Portable tarayıcı ile sınırsız gmail nasıl açılır?

1- Bilgisayarınıza herhangi bir portable tarayıcısı indirin ve kurun.
2-Kurduğunuz portable tarayıcıları kopyala yapıştır yaparak çoğaltın.
3- Her tarayıcıda üçüncü yöntemde ki adımları kullanarak youtube üzerinden gmail hesabı oluşturun.
4-tarayıcılar arası geçiş yaparken modeminize reset atmayı unutmayın.
5-Hesap açabilmeniz için kurtarma maili girmeniz gerekmektedir. Aktif bir mail olmasına gerek yoktur. örnek verecek olursa deneme1@gmail.com mail hesabı oluşturuyorsanız kurtarma mailini unutmamak için deneme1@mynet.com olarak girebilirsiniz. Bu durum kurtarma mailinizi kolaylıkla hatırlamanıza yardımcı olacaktır.

5. Yöntem: Sms Onay Sitesi Kullanmak

Bazı durumlarda yukarıda ki yöntemlerden hiçbiri işe yaramayabilir ve telefon onayına takılabilirsiniz. Bu gibi durumlarda işe şahsen kullandığınız cep telefonu ile beş adete kadar (değişebiliyor) telefon onayı yapabilirsiniz. Yine de beş adet mail yetmez ve daha fazlasına ihtiyacınız var ise telefon numarası bulmanız gerekmektedir. Bu gibi durumlarda yardımınıza telefon onay hizmeti veren siteler koşmaktadır. 5simnet gibi sms onay sitelerine bakiye yükleyerek en ucuz telefon numarasını kiralayarak gmail hesabı oluşturabilirsiniz. Telefon numarası kiralamanız sizin için yararlı olacaktır.

Tüm yöntemlerde mail adresiniz ile girdiğiniz ad soy ad bilginlerinizin aynı olması hesabınızın sağlamla kalması konusunda bir adım öne geçmenize olanak sağlayacaktır.

Brave Tarayıcı ile Para Kazanma Konumuzu Okumak İçin Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu