EkonomiGENEL

Uygun Kredi Veren Bankalar

Borçluya Uygun Kredi Veren Bankalar merak ediyor. Garantör olmayan ve bordrolu borç veren ile doldurmanız gerekenleri doldurabilirsiniz. Başvurularınızı mağazaya gitmeden online veya SMS ile yapabilirsiniz. Devlet ve kendine bağlı olmadan kaç kredi, fayda ve banka yöntemiyle veriyor? Kredi veren bankadan kredi mi? En kolay kredi veren banka Kredi beyanı için kefil arayan bankaların çoğu, uzun vadeli gelir aramıyor. Bu durum ev hanımlarını ve iş sahiplerini işletmek. Bu banka şubelerine gitmeden başvurabilirsiniz.

Uygun Kredi Veren Bankalar
Uygun Kredi Veren Bankalar

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ Uygun Kredi Veren Bankalar

18-65 yaş aralığında olan herkes başvuru yapabilir. Başvuru yapabilmek için banka müşterisi olmanız gerekmez. Başvurunuz onaylandıktan sonra kredinizi istediğiniz an kullanabilirsiniz.1.000 – 50.000 TL aralığında bir tutar çekebilir, three-36 ay aralığında vadelerle ödeme yapabilirsiniz.

AKBANK DİREKT KREDİ Uygun Kredi Veren Bankalar

KKB puanınız iyi durumdaysa 40.000 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Krediniz onaylandığında paranızı bankaya gitmeden anında kullanabilirsiniz. Kredi çekebilmeniz için Akbank müşterisi olmanız gerekir.

VAKIFBANK ANINDA KREDİ Uygun Kredi Veren Bankalar

Bireysel müşterilerin hepsi anında krediyi kullanabilirler. Bankadan maaş almayan müşteriler nine.000 TL’ye kadar, maaş alan müşteriler ise 30.000 TL’ye kadar kredi alabilirler. VakıfBank’a length ait bir gayrimenkulü göstererek ipotekli ihtiyaç kredisine başvuru yapıp daha yüksek tutarda kredi kullanabilirsiniz.

YAPI KREDİ ANINDA KREDİ Uygun Kredi Veren Bankalar

Ön onaylı limitinizin olması durumunda, tutarınız kadar kredi kullanabilirsiniz. (Ön onay gelir durumunuza göre belirlenir)Başvuru için Yapı Kredi Bireysel İnternet ya da Mobil Şube üyesi olmanız gereklidir. İlk ödeme için three aya kadar erteleme yapabilirsiniz. Dilerseniz bankada açık onay olan kredilerinizi tek kredide birleştirebilirsiniz.

İNG İHTİYAÇ KREDİSİ Uygun Kredi Veren Bankalar

Banka müşterisiyseniz başvurunuz onaylandıktan hemen sonra kredinizi kullanabilirseniz. Müşterisi değilseniz de krediniz onaylandıktan sonra şubeye gitmeden kargo aracılığıyla işlemlerinizi tamamlayıp kredinizi kullanabilirsiniz.

 

ENPARA İHTİYAÇ KREDİSİ Uygun Kredi Veren Bankalar

Krediniz onaylandıktan sonra 14 gün içerisinde, bir gerekçe sunmadan kredinizi kullanmaktan cayabilirsiniz. Bu hakkınızı kullanabilmek için Enpara.Com çözüm merkezine bildirim yapmanız gerekir. Bildirim tarihinizden itibaren 30 gün içerisinde anapara borcunuzun tamamı, geri ödeme tarihine kadar olan faiz ve vergilerini de ödemeniz gerekir. Bu ödemeyi zamanında yapmazsanız, krediniz ödeme planınızdaki şartlarda olduğu gibi devam eder.1.000 – 60.000 TL tutarında 60 aya kadar vadeyle kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu